Děkujeme za Vaši přízeň a chuť podílet se na změně současných poměrů v České republice tím, že podpoříte kandidaturu Karla Randáka na post prezidenta České republiky. Pro registraci jeho kandidátní listiny potřebujeme získat  nejméně 50.000 podpisů oprávněných voličů, tedy těch občanů České republiky, kterým bude nejpozději v den konání prezidentské volby 18 let.

Svým podpisem pod petici podporující kandidaturu Karla Randáka se k ničemu nezavazujete, pouze vyjadřujete souhlas s jeho kandidaturou. Každý oprávněný volič může vyjádřit takový souhlas i vícero kandidátům, podpisy pod peticemi různých kandidátů se nijak vzájemně neomezují ani nevylučují.

Stáhněte si a podepište vlastní podpisový arch

Stáhněte si podpisový arch, vytiskněte jej a podepsaný nám ho zašlete nebo osobně doručte na adresu:

Kancelář Karla Randáka,
Palác Archa,
Na Poříčí 24 – 26,
110 00 Praha 1,

případně na adresu jiného podpisového místa. Podepsaný podpisový arch nám můžete doručit i v případě, že se Vám ho nepodaří naplnit podpisy ve všech řádcích. Podpisové archy prosím odevzdejte nebo zašlete nejpozději do 31.října 2012.

● podpisový arch ke stažení ZDE

Navštivte podpisové místo

Pokud nemáte možnost vytisknout si vlastní podpisový arch, můžete jej podepsat přímo na jednom z podpisových míst.

podpisová místa aktualizována ZDE

Chcete se na podpoře kandidatury Karla Randáka na prezidenta ČR podílet více? Možnosti naleznete ZDE, nebo nás kontaktujte.

Kontakt

Karel Randák

info@karelrandak.cz
 
Na Florenci 31
110 00 Praha 1
Web: www.nfpk.cz
+420 226 209 047
info@nfpk.cz